Fulbight

Шановні студенти, колеги!

Запрошуємо на презентації Програми імені Фулбрайта в Україні у Львові 27 травня 2016 року, що відбудуться у рамках Днів Америки у Львові (25-29 травня, перелік заходів на сайті Посольства США в Україні).

Метою презентацій є ознайомлення аудиторії з можливостями, що їх надає Програма, та обговорення умов участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій.

Серед випускників Програми імені Фулбрайта є більш як сто десять представників академічної та наукової спільноти Львова – фахівців з історії, соціології, публічного адміністрування, лінгвістики, філософії, економіки, права, екології та інших дисциплін. Шістдесят американських фулбрайтівців проводили дослідження і викладали у Львівських університетах та інститутах Національної академії наук України.

Презентації Програми імені Фулбрайта 27 травня:

13.45  Національний лісотехнічний університет України

вул. Генерала Чупринки, 103, Головний корпус