На адресу університету 10 жовтня 2016 року надійшов лист наступного змісту.

Ректору Національного лісотехнічного університету України

академіку НАН України професору Ю.Ю.Туниці

Ми, представники греко-католицької громади села Кульчиці, що на Самбірщині, хочемо скласти щиру подяку вашим студентам Домарецькій Марії, Гарасиміву Володимиру, Римарчук Ользі, Ковалишину Оресту та Дудуричу Василю, які під керівництвом асистента Фітака Михайла Михайловича влітку цього року у свій вільний час безкоштовно погодилися допомогти нам із дизайном ландшафту подвір’я нашого храсу Преображення Господнього. Ми дуже задоволені їхньою роботою та професіоналізмом, вражені якістю підготовки спеціалістів вашого університету. Хай Господь допомагає Вам і всьому професорсько-викладацькому колективу на шляху формування творчої інтелігенції Галичини та всієї України. Слава українській молоді, Слава Україні!

Голова церковного братства Іван Шабелько

с. Кульчиці Самбірського району Львівської області