Шановні студенти!

Сформовано рейтинги студентів для призначення стипендій.

Рейтинг студентів 1-го курсу
Рейтинг студентів 2-го курсу
Рейтинг студентів 3-го курсу
Рейтинг студентів 4-го курсу
Рейтинг студентів 5-го курсу
Рейтинг студентів 6-го курсу

Підставою для складання рейтингових списків та визначення претендентів на отримання академічної стипендії є Постанова Кабінету Міністрів України №1050 від 28 грудня 2016 року, з якою можна ознайомитися нижче.

Завантажити (PDF, 268KB)

Для отримання соціальної стипендії просимо ознайомитися з переліком громадян, які мають право на призначення соціальної стипендії, та відповідні документи, які надають таке право. За детальною інформацією та з відповідними документами просимо звертатися в дирекцію ННІ ЛСПГ (кім. 32) або в юридичний відділ (адміністративний корпус НЛТУ).

Витяг з Постанови Кабінету Міністрів України №1050 від 28 грудня 2016 року та Постанови Кабінету Міністрів України №1045 від 28 грудня 2016 року наведено нижче.

Завантажити (PDF, 176KB)