Олімпіада студентів випускних курсів коледжів за спеціальністю “Лісове господарство”

За ініціативи директора навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НЛТУ України доктора сільськогосподарських наук, професора Миклуша С.І. 23-25 березня 2017 р. організовано і проведено  олімпіаду серед студентів випускних курсів коледжів за спеціальністю “Лісове господарство”. У ній загалом взяли участь 21 представник з восьми коледжів: Вінницький транспортний коледж, Закарпатський лісотехнічний коледж, Кременецький лісотехнічний коледж, Малинський лісотехнічний коледж, Новоушицький коледж ПДАТУ, Прикарпатський лісогосподарський коледж, Технологічний коледж НЛТУ України та Шацький лісовий коледж ім. В.В. Сулька.

Зі вступним словом перед учасниками олімпіади виступив проректор НЛТУ України з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків Борис М.М. та директор ННІ ЛСПГ Миклуш С.І.

Контрольні завдання включали теоретичну і практичну частини з таких фахових дисциплін: дендрологія, лісознавство, лісівництво, лісові культури та лісова таксація. Для перевірки виконаних завдань та оцінювання результатів олімпіади було створено журі у складі Хомюка П.Г., заступника директора ННІ ЛСПГ, Гузя М.М. – завідувача кафедри лісових культур і лісової селекції, Шовгана А.Д. – доцента кафедри ботаніки, деревинознавства і недеревних ресурсів лісу, Ільківа І.С. – доцента кафедри лісової таксації та лісовпорядкування під головуванням завідувача кафедри лісівництва Лавного В.В.

Переможці і призери олімпіади були відзначені дипломами. Перше місце вибороли студенти Возняк Ю.І. та Лобанова А.П. з технологічного коледжу НЛТУ України, Морозюк В.П. з Кременецького лісотехнічного коледжу та Опанасенко В.Ю. з Малинського лісотехнічного коледжу.

Учасники олімпіади разом з викладачами відвідали театр ім. Марії Заньковецької, де з зацікавленням переглянули виставу “Сватання на Гончарівці”.

Для учасників олімпіади проведено екскурсію дендропарком НЛТУ України та музеєм деревини.

Збагачені досвідом участі в олімпіаді та інформацією про наш університет, захоплені визначними місцями міста Лева, випускники коледжів поверталися додому з глибоким переконанням повернутися до Львова.

Голова журі, зав. кафедри лісівництва,
д.с.-г. наук В.В.Лавний