Згідно з планом профорієнтаційної роботи в березні 2017 року відбулися виїзні зустрічі працівників Інституту лісового і садово-паркового господарства з випускниками Березнівського лісового коледжу і Шацького лісового коледжу ім. В.В. Сулька.

Директор ННІ ЛСПГ проф. Миклуш С.І., заступник директора ННІ ЛСПГ доц. Хомюк П.Г і доцент кафедри ботаніки, деревинознавства і недеревних ресурсів лісу доц. Заячук В.Я. ознайомили майбутніх вступників з правилами прийому до НЛТУ України, провели пробне тестування з фахових дисциплін, розповіли про переваги навчання в одному з найстаріших вищих навчальних закладів лісотехнічного профілю.

Під час дискусії студенти задавали питання щодо умов навчання, переліку предметів у навчальних планах, кількість державних місць, перелік документів для вступу, вартість навчання за контрактом, на що отримали вичерпні відповіді.

Сподіваємося, що за результатами проведених зустрічей найкращі, творчі і активні випускники цих коледжів стануть студентами нашого вузу у цьому році.