Співробітники ННІ лісового та садово-паркового господарства під керівництвом директора професора Миклуша С.І. 9 квітня 2017 р. в Горіховому Гаю взяли участь в еко-фестивалі «Корінці добра». Акцію підтримала Студентська Рада Львова, через яку залучили студентську молодь різних вишів. Ректорат НЛТУ став спонсором дійства, виділивши майже 50 саджанців. Еко-фестиваль проводився для учнів інтернату №2.

Діти-вихованці з цікавістю послухали розповідь старшого викладача кафедри лісових культур і лісової селекції Жмурко Сергія Васильовича про особливості процесу садіння дерев та кущів. Разом із першим проректором НЛТУ України професором Адамовським М.Г. та директором ІЛСПГ Миклушем С.І. вихованці інтернету посадили дерева і навіть холодна погода не змогла зіпсувати гарний настрій усіх учасників акції.