До уваги студентів!

Оголошується конкурс на здобуття стипендій для навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) в рамках академічної (кредитної) мобільності за програмою Еразмус+ .

Конкурс оголошується на такі місця для навчання (кількість місць може бути змінена за рішенням Університету сталого розвитку м. Еберсвальде):

1. Одне місце для навчання впродовж одного (зимового) семестру з 25.09.2017 по 23.02.2018 р. за бакалаврською програмою ‘International Forest Ecosystem Management’. Мова навчання – німецька (близько 50% дисциплін) і англійська (близько 50% дисциплін). Слідкуйте також за оголошенням конкурсу для навчання в літньому семестрі.

До участі в конкурсі допускаються:
• студенти денної форми навчання, які завершили 1-й курс освітніх програм бакалаврату за спеціалізаціями «Екологія», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство».

2. Одне місце для навчання впродовж одного (зимового) семестру з 25.09.2017 по 23.02.2018 р. за міжнародною магістерською програмою ‘Forest Information Technology’. Мова навчання – англійська.

До участі в конкурсі допускаються:
• особи, які вступають в магістратуру НЛТУ України в 2017 році за спеціалізацією «Лісове господарство» (денна форма навчання);
• студенти магістратури за спеціалізацією «Лісове господарство» (денна форма навчання), які завершили 5-й курс.

3. Одне місце для навчання впродовж одного (зимового) семестру з 25.09.2017 по 23.02.2018 р. за міжнародною магістерською програмою ‘Global Change Management‘. Мова навчання – англійська. Слідкуйте також за оголошенням конкурсу для навчання в літньому семестрі.

До участі в конкурсі допускаються:
• особи, які вступають в магістратуру НЛТУ України (на денну форму навчання) в 2017 році за спеціалізаціями «Економіка довкілля і природних ресурсів», «Менеджмент організацій і адміністрування», «Екологія», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство».

Навчання фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+. Стипендія передбачає покриття витрат на проживання в Німеччині в сумі 800 євро на місяць і витрат на проїзд в сумі 275 євро.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Перелік документів для участі в конкурсі:
• заява (пишеться рукописно) – Завантажити зразок заяви ;
• мотиваційний лист англійською мовою;
• резюме англійською мовою в форматі Europass з фотографією;
• довідка англійською мовою про навчання в НЛТУ України (звертатись в дирекції інститутів).

Комплект документів подається до відділу міжнародних звʼязків (кім.10, адміністративний корпус), а також надсилається на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків vmz@nltu.edu.ua. Скановані копії документів, складені у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб).
Назва файлу:
Імʼя Прізвище (англійською мовою).
У темі листа необхідно зазначити:
Eberswalde – Імʼя Прізвище (англійською мовою) Телефон.

Термін подання документів – до понеділка, 15 травня 2017 р., 18.00 год.

Претенденти повинні виступити з презентацією англійською (німецькою) мовою на довільно обрану тему, пов’язану з фахом, тривалістю 5-7 хв. Засідання комісії для заслуховування претендентів відбудеться в середу, 17 травня 2017 р. в 14.00 в залі засідань Вченої ради (адміністративний корпус, 2-й поверх, кім. 27).

Критерії відбору учасників:

1. Рівень володіння англійською та німецькою мовами (60%).
2. Середній рівень успішності за час навчання (40%).

Оголошення результатів конкурсу ‒ 18 травня 2017 р. на сайті НЛТУ України.

Відібрані кандидати повинні до 31 травня 2017 подати до міжнародного офісу Університету сталого розвитку м. Еберсвальде додатково такі документи англійською мовою:
• довідка про успішність навчання;
• довідка про знання англійської (німецької) мови;
• копія закордонного паспорту;
• угода про навчання (Learning Agreement) – Завантажити Learning Agreement ;
• цифрова фотографія окремим файлом.

З питаннями щодо конкурсу звертатися до Відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України. Контактна особа – Лесюк Галина, тел. +38 098 55 92 780.

Інформація про документи, які необхідно буде подати, за посиланням: