Шановні абітурієнти та студенти!

З 28 серпня 2017 року розпочнеться поселення в гуртожитки НЛТУ України. За нашим інститутом закріплені гурт. № 2 та частково гурт. № 1 (нижче можна подивитися схему їх розташування) за адресою: м.Львів, вул. Ген. Чупринки 114 а.

Для студентів старших курсів поселення буде проводитися тільки після заселення абітурієнтів!

Перелік необхідних документів для абітурієнтів, які вступили у 2017 році.

1. Заява на поселення в гуртожиток (Дирекція ННІ ЛСПГ, вул. Природна, 19, каб. 32, навч. корпус № 6).  Завантажити бланк заяви
  2. Ордер з паспортного столу (гурт.№2, вул.Ген.Чупринки, 114а).
    Мати при собі паспорт та копією 1 і 2 сторінки.
    Для себе зробити копію паспорта.
    Для хлопців необхідно: в 2 відділі (каб.34, адмін.корпус, вул.Ген.Чупринки, 103) взяти форму 17 і поставитися на військовий облік у Галицько-Франківському військоматі (вул.Клепарівська, 22).
    Потім з копією 1 і 2 сторінки паспорта, 2 копіями приписного з відміченим обліком з’явитися у паспортний стіл.
  3. Медогляд (гуртожиток №3, вул. Природна, 8, медпункт)
  4. Чек з лазні “Бадьорість” (гуртожиток №3, вул. Природна, 8)
  5. Оплата за проживання (Ощадбанк, вул.Ген.Чупринки, 84, або ПАТ “Укрсоцбанк” вул.Коновальця, 103)
  6. Фото 3х4 (3 шт.)
  7. Конверт зі зворотною адресою (2 шт.)