Шановні студенти, викладачі!

Ліквідація академічної заборгованості, яка виникла за результатами семестрового контролю в осінньому семестрі 2017-2018 навч. року, буде проводитися з 5 по 9 лютого 2018 року. Здача іспитів та заліків буде проводитися на спеціально створених екзаменаційних комісіях відповідно до розкладів, складених на відповідних кафедрах.

Студентам, які мають академічну заборгованість за минулий семестр, необхідно ознайомитися з графіками ліквідації заборгованості на відповідних кафедрах, і за 1 день до здачі взяти талон в Дирекції ННІ ЛСПГ. Після завершення відповідного контролю заповнені талони здаються в Дирекцію тільки відповідними викладачами кафедр або відповідальними особами від кафедр. Талони від студентів прийматися не будуть!

Просимо всіх ознайомитися з інформацією, а старостам академічних груп розповсюдити її серед студентів.

Дирекція ННІ ЛСПГ