До уваги викладачів і студентів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і Університет Вальядоліду (University of Valladolid, Іспанія) оголошують конкурс на здобуття стипендій для навчання і стажування в Університеті Вальядоліду за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1).

У конкурсі можуть брати участь:

• студенти бакалаврських (окрім першого року навчання) і магістерських програм НЛТУ України – для здобуття стипендії на навчання впродовж пʼяти місяців;
  • викладачі НЛТУ України ‒ для здобуття стипендії на стажування тривалістю 5 днів (+2 дні на подорож);
  • адміністративний персонал НЛТУ України ‒ для здобуття стипендії на стажування тривалістю 5 днів.

Пріоритетними галузями освіти, за якими здійснюється відбір претендентів від НЛТУ України, є такі:

UKRAINE
PARTNER UNIVERSITY STUDENT MOBILITY (8 GRANTS)* STAFF (1 GRANTS)*
LEVEL ACADEMIC AREA ACADEMIC AREA

UNFU

Bachelor
  • Forestry International Semester Programme
  • International Semester Programme in Engineering

ANY AREA

Master
  • Forest management based on data science
PhD NOT AVAILABLE
*Примітка: зазначена кількість грантів виділена для чотирьох українських університетів-партнерів Університету Вальядоліду.

Мова навчання і стажування ‒ англійська або іспанська.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+.

Документи подаються на сайт Університету Вальядоліду.

Документи для ознайомлення:

Останній термін подання документів на участь в конкурсі ‒ 28 лютого 2018 року, 23:59 год. за центральноєвропейським часом (Central European Time CET).

З питаннями щодо участі в конкурсі звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Контактна особа – Лесюк Галина, тел. +38 098 55 92 780.

Детальнішу інформацію опубліковано на сайті університету.