28 лютого 2018 року офіцер пожежної охорони Лісової служби США Нікія Гернандез (Nikia Hernandez) провів лекцію для студентів – лісівників ННІ лісового і садово-паркового господарства на тему «Міжвідомча координація дій у випадку пожежі в Сполучених Штатах Америки».

Лектор у своїй презентації, зокрема, висвітлив організаційну структуру Лісової служби Сполучених Штатів та техніку і персонал, що залучаються під час ліквідації пожежі.

Особливість цієї лекції полягає в тому, що студенти мали можливість почути інформацію, так би мовити, «з перших вуст», від людини-практика, який безпосередньо задіяний до гасіння масштабних лісових пожеж у США.
Лекція проходила у формі інтерактивного, вільного спілкування, від якої студенти були в захопленні. Прочитана лекція викликала велике зацікавлення і багато запитань, на які зразу було дано фахові відповіді.

Підготувала ст. викладач кафедри лісівництва Михайлів О.Б.