Літня школа на тему дослідження пралісових екосистем відбудеться з 2 по 8 вересня 2018 року у одному із гостьових будинків с. Нижнє Селище (Закарпатська область).

Ця літня школа пропонує навчання для студентів, що здобувають ступінь Магістра; для аспірантів, яких цікавлять пралісові екосистеми; для інших науковців, що працюють над цією тематикою. Мета – об’єднати групу осіб, які бажають навчатись у спеціалістів з лісової екології, дистанційного зондування Землі, екології тварин, біорізноманіття та управління даними.

Літня школа буде зосереджена навколо проектної роботи у невеликих групах (близько 50% часу, включаючи роботу безпосередньо у лісі). Окрім цього, в межах літньої школи передбачені лекції стосовно різних аспектів дослідження старовікових екосистем. Усі учасники також будуть запрошені відвідати найбільший у Європі буковий праліс (100 км2).

Вартість участі у літній школі: для студентів з України – безкоштовно; для науковців з України – 20€; для інших студентів – 200€.
Кінцевий термін для подання заявки на реєстрацію – 15 травня 2018 року..

Для додаткової інформації (форма реєстрації, програма, контакти тощо) відвідайте офіційну сторінку літньої школи.