28.03.2018 р. науковці НЛТУ організували спільне заняття.
Проф. Сікстен Бессемер зі студентами університету Грайфсваль відвідали лабораторію “Деревинознавства”. За ініціативи проф. І. М. Сопушинського та доц. В. Я. Заячука було організовано та проведено спільне лекційне заняття для студенів ННІ ЛСПГ НЛТУ України та університету Грайфсвальде на тему “Географічні та екологічні особливості поширення та росту деревних видів в Україні”.

Проведене обговорення проблем ведення лісового господарства в Україні та впливу глобальних зміни клімату на ріст та розвиток деревних видів в Україні та Німеччині дало можливість налагодити напрямки подальшої науково-навчальної співпраці. Жвава дискусія між студентами університету Грайфсвальде (Німеччина) та ННІ ЛСПГ НЛТУ України засвідчила важливість такого навчального візиту та культурного обміну.

Підготовили проф. Сопушинський І. М. та доц. Заячук В. Я.