У Навчально-науковому Інституті лісового і садово-паркового господарства 22-24 лютого вдруге відбулася олімпіада серед студентів випускних курсів коледжів спеціальності “Лісове господарство” з фахових дисциплін. Метою олімпіади було виявлення талановитих студентів і залучення їх до подальшого навчання за обраною спеціальністю.

У цьому році в конкурсі взяли участь 25 студентів з 9 профільних коледжів: Березнівський лісотехнічний коледж; Закарпатський лісотехнічний коледж; Кременецький лісотехнічний коледж; Лубенський лісотехнічний коледж; Малинський лісотехнічний коледж; Прикарпатський лісогосподарський коледж; Технологічний коледж НЛТУ України; Чугуєво-Бабчанський лісний коледж; Шацький лісовий коледж ім. В. Сулька.

У вступному слові проректор з науково-педагогічної виховної роботи і міжнародних зв’язків Борис М.М. привітав учасників з різних регіонів України, наголосив на важливості такого заходу з огляду на необхідність підготовки для лісової галузі висококваліфікованих працівників. Він також охарактеризував навчальний заклад, акцентував увагу присутніх на перевагах навчання у старовинному місті Лева, а також запросив на навчання усіх учасників цьогорічної олімпіади.

Директор інституту проф. Миклуш С.І. підкреслив важливість підготовки фахівців лісового господарства, значення лісів для людства та економіки держави а також ознайомив присутніх з положенням про олімпіаду, представив журі, розповів про порядок виконання завдань.

Згідно з положенням учасники олімпіади виконували теоретичні і практичні завдання з таких фахових дисциплін: дендрологія, лісознавство, лісівництво, лісові культури, лісова таксація. Кожен з учасників мав можливість максимально отримати 100 балів.

За підсумками виконаних завдань журі встановило таких переможців:

I місце:

• Похила Олег Ігорович – Кременецький лісотехнічний коледж;
  • Єрмійчук Андрій Миколайович – Березнівський лісотехнічний коледж;
  • Бірук Сергій Якович – Шацький лісовий коледж ім. В. Сулька;
  • Плішко Назар Андрійович – Технологічний коледж НЛТУ України;

II місце:

• Оліфер Богдан Миколайович – Березнівський лісотехнічний коледж;
  • Ковка Віталій Миколайович – Лубенський лісотехнічний коледж;
  • Ткачук Андрій Миколайович – Кременецький лісотехнічний коледж;
  • Літвінов Дмитро Костянтинович – Чугуєво-Бабчанський лісний коледж;

III місце:

• Майструк Олександр Андрійович – Березнівський лісотехнічний коледж;
  • Домрін Дмитро Вікторович – Чугуєво-Бабчанський лісний коледж;
  • Шерстюк Сергій Миколайович – Лубенський лісотехнічний коледж;
  • Петренко Денис Вікторович – Малинський лісотехнічний коледж;
  • Глущук Олександр Сергійович – Шацький лісовий коледж ім. В. Сулька.

Для студентів і викладачів коледжів було організовано харчування, проживання у готелі університету, екскурсію в Музей деревини, а також похід до театру ім. М. Заньковецької на виставу.
Висловлюємо вдячність директорам коледжів за надану для студентів можливість участі в олімпіаді і сподіваємося на те, що всі учасники в майбутньому стануть студентами нашого навчального закладу.

Дирекція ННІ ЛСПГ.