У п’ятницю 23 березня 2018 року відбулася зустріч представників дирекції ННІ ЛСПГ з випускниками Шацького лісового коледжу ім. В.В. Сулька спеціальності «Лісове господарство».
Директор інституту проф. Миклуш С.І. ознайомив присутніх з історією Національного лісотехнічного університету України, структурними підрозділами, особливостями навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавра» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».
Він також наголосив на необхідності здобуття вищої освіти молодому поколінню лісівників, які в майбутньому мають стати основою оновлення лісової галузі, носіями новітніх технологій, а також менеджерами лісової галузі.
З метою адаптації майбутніх абітурієнтів до умов вступу з усіма бажаючими було проведено пробне тестування з фахових дисциплін.
Висловлюємо вдячність директору коледжу Жмурку Ігорю Васильовичу за організацію зустрічі, теплий прийом, надану можливість спілкування з випускниками і сподіваємося на те, що кращі випускники коледжу стануть студентами НЛТУ України у 2018 році.