19, Pryrodna St., Lviv, Ukraine,academic building #6, room 32
 

POLL

Завантаження...
Як Ви оцінюєте якість навчання у нашому інституті?
Дякуємо за участь!
Ви вже проголосували!
Будь ласка, виберіть відпоідь!
   

  OL

   
   

  LATEST NEWS

  (Українською) Посади дерево

  (Українською) Співробітники ННІ лісового та садово-паркового господарства під керівництвом директора професора Миклуша С.І. 9 квітня 2017 р. в Горіховому Гаю взяли участь в еко-фестивалі «Корінці добра».

  (Українською) Конкурс серед студентів та аспірантів для поїздки в Німеччину

  (Українською) Оголошується конкурсний відбір студентів для групової поїздки в Німеччину за програмою «MEET UP! НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКІ ЗУСТРІЧІ МОЛОДІ»

  (Українською) Профорієнтаційна робота

  (Українською) Згідно з планом профорієнтаційної роботи в березні 2017 року відбулися виїзні зустрічі працівників Інституту лісового і садово-паркового господарства з випускниками Березнівського лісового коледжу і Шацького лісового коледжу ім. В.В. Сулька.

  (Українською) Олімпіада випускників лісових коледжів зі спеціальності “Лісове господарство”

  (Українською) За ініціативи директора навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НЛТУ України доктора сільськогосподарських наук, професора Миклуша С.І. 23-25 березня 2017 р. організовано і проведено олімпіаду серед студентів випускних курсів коледжів за спеціальністю “Лісове господарство”.

  (Українською) Збори випускників 5 курсу

  (Українською) У вівторок 28.03.2017 р. о 1400 в ауд.30 корп.6 відбудуться збори щодо організації проведення переддипломної практики для студентів груп ЛГ-51с, ЛГ-52с, СПГ-51с.

  (Українською) Графік консультацій з економічної частини

  (Українською) Нижче наведено графік проведення консультацій з економічної частини викладачами кафедри менеджменту організацій та адміністрування для студентів рівня “Спеціаліст”.

  Просимо ознайомитися з графіком всіх зацікавлених осіб.

  (Українською) Графік презентацій вибіркових дисциплін

  (Українською) Дирекцією ННІ ЛСПГ розроблено графік презентацій вибіркових дисциплін для вибору студентами на наступний навчальний рік.

  (Українською) Студентська олімпіада з геодезії

  (Українською) У четвер 16 березня 2017 р. на кафедрі лісової таксації та лісовпорядкування НЛТУ України
  (а. 51, к. 6) о 1740 буде проведено І тур всеукраїнської олімпіади з геодезії. До участі запрошуються студенти ННІ ЛСПГ I-IV курсів.

  (Українською) Роз’яснення щодо пільгової оплати за проживання в гуртожитку

  (Українською) Для студентів, батьки (батько чи мати) яких визнані учасниками бойових дій та студентів, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, встановлюється оплата за проживання у гуртожитку у розмірі 50 %.

  (Українською) Турнір з футзалу

  Вперше за роки утворення навчально-науковий Інститут лісового і садово-паркового господарства провів свій внутрішній турнір з футзалу, в якому взяли участь студенти та професорсько-викладацький склад інституту. Загалом у турнірі взяло участь шість команд, серед яких були збірні студентських курсів та збірна викладачів. Одноденний турнір у спортивному залі НЛТУУ України завершився визначенням переможців і нагородженням їх кубками та грамотами.

   
  view more posts

  EVENT ANNOUNCEMENTS

   
   

  INFORMATIONAL BOOKLET

   

  BOOK OF ABSTRACTS