19, Pryrodna St., Lviv, Ukraine,academic building #6, room 32
 

POLL

Завантаження...
Як Ви оцінюєте якість навчання у нашому інституті?
Дякуємо за участь!
Ви вже проголосували!
Будь ласка, виберіть відпоідь!
   

  OL

   
   

  LATEST NEWS

  (Українською) Участь викладачів кафедри лісівництва у роботі Національного круглого столу в НУБІП України

  (Українською) Співробітники кафедри лісівництва (Л.М.Кондратюк та О.Б.Михайлів) взяли участь у роботі Національного круглого столу «Пожежі у природних та культурних ландшафтах України: розбудова національної політики управління природними пожежами», який відбувся 26 жовтня 2017 року у Національному університеті біоресурсів та природокористування України.

  0 comments

  (Українською) Графік проведення комплексних контрольних робіт зі студентами ІЛСПГ

  Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch […]

  0 comments

  (Українською) Профорієнтаційна робота для вступу в магістратуру НЛТУ України

  (Українською) 6 листопада 2017 року проф. Геник Я.В., доц. Заячук В.Я. та проф. Сопушинський І.М. провели профорієнтаційну роботу для поступлення в магістратуру НЛТУ України. Студентів запрошено до НЛТУ України на День відкритих дверей для ознайомлення з навчальним процесом та аудиторіями.

  0 comments

  (Українською) Міжнародна навчально-виробнича поїздка до лісівників Польщі

  (Українською) З 18.10.2017 по 20.10.2017 р. відбулась робоча навчально-виробнича поїздка до лісового коледжу в м. Тухоля та до ДП “Запорово лісове господарство”. Результатом візиту стало ознайомлення з навчально-практичним комплексом та досягнення угоди про обмін студентами та викладачами, що заплановано на весняний семестр 2018 р.

  0 comments

  (Українською) XXVI міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та дизайнерських вищих шкіл

  (Українською) З 24 по 28 жовтня 2017 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся XXVI міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та дизайнерських вищих шкіл.

  0 comments

  (Українською) Оголошення догани студентам

  Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch […]

  0 comments

  (Українською) З Днем працівника лісу

  (Українською) Найщиріші вітання та побажання здоров’я, щастя, творчих успіхів лісівникам на благо Українського лісу!

  0 comments

  (Українською) Рейтингові списки абітурієнтів для призначення стипендії

  (Українською) Сформовано рейтингові списки абітурієнтів, що вступили у 2017 році до НЛТУ України на освітні рівні бакалавра та магістра.

  0 comments

  (Українською) Захист звітів бакалаврської переддипломної практики

  (Українською) Захист звітів з бакалаврської переддипломної практики у студентів груп ЛГ-IV, СПГ-IV, МГ-IV, ЛГС-ІІ, СПГС-ІІ відбудеться на відповідних кафедрах у вівторок 12.09.2017 р. з 1620 год.

  0 comments

  (Українською) Вибори старост академічних груп

  (Українською) До 23 вересня 2017 року провести вибори керівника студентського самоврядування академічної групи (старости) шляхом відкритого голосування. Результати виборів необхідно оформити у вигляді протоколу та подати його в Дирекцію ННІ ЛСПГ (навч. корпус 6, кім. 32).

  0 comments
   
  view more posts

  EVENT ANNOUNCEMENTS

   
   

  INFORMATIONAL BOOKLET

   

  BOOK OF ABSTRACTS