Форум «Кліматична освіта 2016» буде присвячений висвітленню теми зміни клімату у формальній та неформальній освіті, а також стане комунікаційною платформою для діалогу між освітянами та громадськими активістами.

До участі у Форумі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл, активісти та волонтери громадських організацій, працівники позашкільної та неформальної освіти, представники природоохоронних установ (заповідників, національних парків) та інші зацікавлені особи.

У перші 2 дні форуму учасники обміняються досвідом та презентують кращі практики у галузі кліматичної освіти. На третій день, 12 серпня, відбудеться презентація збірника ігор з теми зміни клімату – «Граючи, змінимо світ» та тренінг для учасників, які будуть брати участь в його тестуванні.

Для участі у Форумі заповніть, будь ласка, аплікаційну форму за посиланням http://bit.ly/28Sf7tE до 15 липня включно.

Організатори Форуму – громадська організація “Колегія екологічної освіти Світ освіт” та «Український екологічний клуб Зелена Хвиля”.

Захід проводиться в рамках проекту Climate Forum East – CFE за фінансової підтримки Європейської Комісії, Австрійської Агенції з Розвитку та Австрійського Червоного Хреста, Österreichisches Rotes Kreuz, за підтримки Національний екологічний центр України.

У разі виникнення додаткових запитань, пишіть на електронну адресу info@sweetosvit.org.ua ,або телефонуйте координатору Форуму, Артему Баранніку (+380) 95 208 58 91; (+380) 63 8943 203.

Зміна клімату – це проблема, з якою живуть сучасні покоління і яка стане ще актуальнішою для поколінь майбутніх. Тому важливо забезпечити надання якісних знань та усвідомлення цієї проблеми, а також розуміння необхідності заходів з запобігання та адаптації до зміни клімату, сформувати відповідні цінності та щоденні звички серед молоді.