Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 975 «Про надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти» для студентів, батьки (батько чи мати) яких визнані учасниками бойових дій та студентів, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, встановлюється оплата за проживання у гуртожитку у розмірі 50 %.

Перелік документів для отримання пільгового проживання:

• для студентів, батьки (батько чи мати) яких визнані учасниками бойових дій
    • заява на ім’я ректора;
    • копія свідоцтва про народження дитини;
    • копія посвідчення учасника бойових дій (батька або матері).
  • для студентів зареєстрованих, як внутрішньо переміщені особи
    • заява на ім’я ректора;
    • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
    • довідка про неотримання допомоги для покриття витрат на проживання, відповідно до постанови КМУ №505 (від 01.10.2014 р.).

Написану власноручно заяву з доданими відповідними документами завізувати у дирекції інституту та подати у юридичний відділ університету в каб.21 Адміністративного корпусу (вул. Ген.Чупринки, 103, 2 поверх) до Ольги Олександрівни Лотоцької (тел. роб. 238-80-22)