Шановні колеги!

В університеті проводиться уніфікація робочих електронних скриньок (поштових скриньок) на базі домену nltu.edu.ua. Цей домен зареєстрований на одному з провідних поштових сервісів від Google gmail.com. Доцільно створити нові поштові скриньки для кожної кафедри університету, яка буде виглядати наступним чином: name@nltu.edu.ua.

Для оформлення такої скриньки просимо надіслати наступну інформацію:

• назва скриньки (наприклад ilspg@nltu.edu.ua);
  • назва користувача (Навчально-науковий інститут лісового і садово-паркового господарства).

Інформацію слід надсилати на офіційну поштову скриньку ННІ ЛСПГ: ilspg@nltu.edu.ua.

За бажанням кожен викладач може також відкрити собі робочу поштову скриньку з відповідним доменом.

Інструкція з першого відкриття поштової скриньки.
Після отримання необхідної інформації Вам буде згенеровано нову поштову скриньку та перший пароль доступу до неї. Під час реєстрації Вам необхідно буде зайти на сайт gmail.com і в графі ім’я прописати назву своєї пошти і використати згенерований пароль. Потім система запитає Вас про зміну паролю на той, який бажаєте Ви.

З повагою,
дирекція ННІ ЛСПГ