Відповідно до листа Департаменту країн Близького Сходу та Африки Міністерства закордонних справ від 18.09.2018 № 650/13-800-2796 інформуємо.

До Міністерства закордонних справ України надійшла нота Посольства Арабської республіки Єгипет від 5.09.2018 р. № 92/2018 з інформацією про організацію Міжнародного молодіжного форуму, який відбудеться 03-06 листопада 2018 р. у м. Шарм ель-Шейх за підтримки Президента АРЄ А.Аль Сісі.

Єгипетська сторона запрошує молодих українців, які досягли значних успіхів у своїй діяльності, а саме: молодих науковців, викладачів, які мають вагомі наукові результати (винаходи, наукові відкриття тощо), взяти участь у згаданому Форумі та покриває за свій рахунок погодженим нею кандидатурам вартість авіаквитків, проживання та місцеві транспортні пересування.

Після отримання списку кандидатур та їхніх документів Посольством Єгипту, його представники встановлять безпосередній контакт з обраними єгипетською стороною учасниками Форуму з метою організації їхнього виїзду до Єгипту.

Ураховуючи зазначене, департамент науково-технічного розвитку просить до 4 жовтня 2018 року визначитися щодо участі у зазначеному заході, та у разі зацікавленості надіслати інформацію щодо кандидатур для участі у Форумі разом з копіями їхніх закордонних паспортів та резюме (українською та англійською мовами).

Департамент науково-технічного розвитку Міністерства закордонних справ України