Шановні студенти та викладачі!

20 листопада з 14-00 в ауд. 30 навч. корпусу № 6 (вул. Природна, 19) розпочала роботу

70СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ У СЕКЦІЇ „ВЕДЕННЯ ЛІСОВОГО, МИСЛИВСЬКОГО І САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА”.

Для роботи конференції була сформована ПРОГРАМА конференції.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

В результаті проведення конференції оформлено УХВАЛУ конференції.

УХВАЛА КОНФЕРЕНЦІЇ

Вітаємо учасників та призерів конференції!

Студенти, які бажають опублікувати свої дослідження, можуть до 1 грудня 2018 року подати електронну версію тез на скриньку ННІ ЛСПГ: ilspg@nltu.edu.ua або керівнику секції доц. Гаврилюку С.А.: serhiy_havrylyuk@nltu.edu.ua. У листі слід вказати тему листа: “Для публікації робіт студентів ННІ ЛСПГ”. Публікація буде видана до кінця 2018 року в електронному збірнику студентських наукових робіт, з якою можна буде ознайомитися на сайті університету. ПУБЛІКАЦІЯ РОБІТ Є БЕЗКОШТОВНОЮ!

У разі виникнення питань просимо звертатися в Дирекцію ННІ ЛСПГ (каб. 32 до Гаврилюка С.А.).

Дирекція ННІ ЛСПГ