ОГОЛОШЕННЯ

До уваги викладачів, адміністративних працівників і
студентів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і
Університет Вальядоліду
(University of Valladolid, Іспанія)
оголошують конкурс
на здобуття стипендій для навчання і стажування
в Університеті Вальядоліду
за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1)

У конкурсі можуть брати участь:
• студенти бакалаврських (окрім першого року навчання), магістерських та PhD програм НЛТУ України – для здобуття стипендії на навчання впродовж пʼяти місяців;
• викладачі НЛТУ України ‒ для здобуття стипендії на стажування тривалістю 5 днів (+2 дні на подорож);
• адміністративний персонал НЛТУ України ‒ для здобуття стипендії на стажування тривалістю 5 днів (+2 дні на подорож).

Кількість грантів та програми для навчання/стажування:

Українські університети-партнери Університету Вальядоліду: Національний лісотехнічний університет України, Національний медичний університет ім. Богомольця, Івано-Франківський національний медичний університет, Чернігівський національний технологічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки.

Студентська мобільність (7 грантів)*

Інформація про відкриті для мобільності програми та їх структуру за посиланням:
https://www5.uva.es/uvamobplus/publico/courses

Мобільність викладачів та адміністративного персоналу (3 гранти)*

Інформація про відкриті для мобільності програми: https://www5.uva.es/uvamobplus/publico/courses

*Примітка: зазначена кількість грантів виділена для всіх українських університетів-партнерів Університету Вальядоліду.

Мова навчання і стажування ‒ англійська або іспанська.
Навчання та стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ :
• для викладачів та адміністративного персоналу: 160 євро / день (5 днів) + 2 дні на подорож (160 євро / день). Всього: 1120 євро.
• для студентів: 850 євро / місяць (5 місяців). Всього: 4250 євро
• витрати на подорож: квиток з НЛТУ України до Університету Вальядоліду та зворотній квиток.

Вимоги щодо допуску до участі в конкурсному відборі:

Для бакалаврів: бути офіційно зарахованим студентом в НЛТУ України в 2018-2019 та 2019-2020 н.р., завершити як мінімум один рік навчання, обрана програма навчання в Університеті Вальядоліду має бути доречною до програми навчання в НЛТУ України, статус студента НЛТУ України повинен зберігатися на протязі всього терміну навчання в Університеті Вальядоліду.
Для магістрів та студентів PhD програм: бути офіційно зарахованим студентом в НЛТУ України в 2018-2019 та 2019-2020 н.р., обрана програма навчання в Університеті Вальядоліду має бути доречною до програми навчання в НЛТУ України, статус студента НЛТУ України повинен зберігатися на протязі всього терміну навчання в Університеті Вальядоліду
Для викладачів і адміністративного персоналу: повинні бути працівниками НЛТУ України як на момент подання заявки, так і на період реалізації мобільності.

Всі заявки подаються через сайт Університету Вальядоліду https://www5.uva.es/uvamobplus/ в режимі он-лайн. Всі документи подаються англійською або іспанською мовами.

Для подачі заявки необхідно підготувати наступні документи:

• Фото
• Копія паспорту
• СV – біографічна довідка у форматі EUROPASS
• Рекомендаційний лист (на бланку університету)
• Академічна довідка про успішність навчання (для студентів, Додаток 14 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»)
• Довідка з місця навчання (для студентів – Додаток 13 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”» ) або довідка, яка підтверджує зайнятість в НЛТУ України (для викладачів та адміністративних працівників)
• Довідка про знання іноземних мов (сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України не раніше 1 року до дедлайну подання документів). Отримати сертифікат можна, здавши іспит, що проводить кафедра іноземних мов. За результатами іспиту видається довідка, підписана завідувачем кафедри. Форма довідки Language Assessment Sheet затверджена «Положенням про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”», див. додаток 15. Для здачі іспиту зареєструватись до 22 квітня 2019 р. на кафедрі іноземних мов (прохання про реєстрацію надіслати на електронну адресу fld@nltu.edu.ua із зазначенням ПІБ). Іспит відбудеться 23 квітня 2019 р. (вівторок) о 11.00 год. на кафедрі іноземних мов.
• Підписана пропозиція щодо мобільності. Форма документу завантажується через он-лайн систему Університету Вальядоліду. Студентам для заповнення потрібно вказати заплановану відповідність перезарахування дисциплін з програми навчання Університету Вальядоліду в НЛТУ України за обраний семестр мобільності. При заповненні пропозиції щодо мобільності консультуватись з координаторами академічної мобільності у навчально-наукових інститутах. Для викладачів у пропозиції щодо мобільності вказати обраний курс та заплановану діяльність під час мобільності.
• Лист запрошення (для викладачів та адміністративних працівників)
• Мотиваційний лист
• Документ, що підтверджує несприятливі фінансові або соціальні умови (для осіб з несприятливими фінансовими або соціальними умовами)
• Документ, що підтверджує інвалідність (для осіб з інвалідністю)
• Декларація про дотримання податкових та національних страхових зобов’язань щодо грантів (повинна бути підписана заявником).

Після надання всієї інформації та завантаження документів буде сформована розписка, яка повинна бути підписана та завантажена на онлайн-платформу UVAMOBPLUS для завершення процесу подання заявки.

Оцінювання претендентів відбуватиметься НЛТУ України та Університетом Вальядоліду за критеріями:

Для викладачів та адміністративних працівників
Професійний досвід (вага критерію 60%)
Мотивація (вага критерію 20%)
Доречність пропозиції щодо мобільності (вага критерію 20%)

Для студентів
Академічна успішність (вага критерію 60%)
Мотивація (вага критерію 20%)
Доречність пропозиції щодо мобільності (вага критерію 20%)

Детальні правила конкурсу за посиланням: https://www5.uva.es/uvamobplus/files/48367/Sellado_CONVOCATORIA_INCOMING_48367_en.pdf

Останній термін подання документів на участь в конкурсі ‒ 30 квітня 2019 року, 12:00 год. за іспанським часом (Spanish time).

З питаннями щодо участі в конкурсі звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Контактна особа – Лесюк Галина, тел. +38 098 55 92 780.