У 2019 році є можливість отримати
додаткових 20 балів до ЗНО!!!

У 2019 році буде проведено Всеукраїнську олімпіаду в ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України” для вступників на основі повної загальної середньої освіти, результати якої можуть бути враховані у конкурсному балі вступника

1. З яких предметів проводиться олімпіада?
З обраного учасником лише одного предмету. Зокрема – з математики, фізики, хімії, іноземної мови, біології, української мови і літератури

2. На які спеціальності додаються бали до ЗНО?
На природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності з Додатку № 6 Правил прийому до НЛТУ України у 2019 році, зокрема:

101 Екологія;
131 Прикладна механіка;
133 Галузеве машинобудування;
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
161 Хімічні технології та інженерія;
183 Технології захисту навколишнього середовища;
187 Деревообробні та меблеві технології;
205 Лісове господарство;
206 Садово-паркове господарство.

3. Як отримати додаткові бали?
Зареєструватися на сайті Університету і взяти участь (дистанційно) у І турі. Учасники, які набрали не менше 75 балів у І турі допускаються до участі в ІІ турі із того ж самого предмету. У ІІ турі Олімпіади, який проводиться безпосередньо в НЛТУ України необхідно набрати не менше 90 балів зі 100 можливих.

4. Як потрапити у ІІ тур Олімпіади?
Набрати у І турі Олімпіади не менше 75 балів під час проведення онлайн-тестування на сайті Університету.

5. Коли відбудуться тури?
І тур – 1 червня (субота) 2019 року (онлайн на сайті Університету), ІІ тур – 8 червня (субота) 2019 року (очно в Університеті).

6. Що це дає під час вступу?
20 балів з урахуванням коефіцієнтів предметів ЗНО – це додатково до 7 балів до конкурсного балу вступника і більше шансів отримати місце за державним замовленням.

Олімпіада проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнську олімпіаду ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України” для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Організаційний комітет Всеукраїнської олімпіади Національного лісотехнічного університету України для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти:
• голова оргкомітету – Адамовський М.Г., перший проректор з науково-педагогічної роботи Національного лісотехнічного університету України;
• заступник голови оргкомітету – Борис М.М., проректор з науково-педагогічної, виховної роботи та міжнародних зв’язків Національного лісотехнічного університету України;

Члени оргкомітету:

• Лавний В.В. – проректор з наукової роботи;
• Козак Р.О. – директор Центру дистанційного навчання та післядипломної освіти Національного лісотехнічного університету України;
• Оріховський Р.Я. – відповідальний секретар Приймальної комісії;
• Сторожук О.Л. – начальник Центру дистанційного навчання;
• Салабай Р.Г. – керівник навчально-методичного відділу;
• Краєвський С.Н. – начальник інформаційно-обчислювального центру.