Шановні студенти!

З 5 червня до 27 червня 2019 року буде проводитися збір заяв студентів, що бажають продовжити проживання у гуртожитках ННІ ЛСПГ НЛТУ України.

Для подачі заяви необхідно:

1. Заповнити бланк заяви (зразок заяви можна отримати у коменданта гуртожитку або завантажити за посиланням: *.doc або *.pdf).
  2. Заповнити бланк заяви (академічну групу вказувати ту, що буде у 2019-2020 н.р.).
  3. Зібрати підписи старости поверху та голови студради гуртожитку.
  4. Отримати підпис коменданта гуртожитку, що засвідчує належний санітарний та технічний стан кімнати і відсутність заборгованості по оплаті за гуртожиток (детальніша інформація про умови – у коменданта гуртожитку).
  5. Після підпису коменданта заява залишається у коменданта.

Після закінчення терміну подачі заяви прийматися не будуть!

Студенти, що закінчують навчання на рівні “Бакалавр” та будуть відраховані з числа студентів 30 червня 2019 р., будуть подавати заяви разом з абітурієнтами за 2 тижні до початку теоретичного навчання.

Студенти, що не подадуть заяви вчасно, та виявлять бажання продовжити проживання в гуртожитку на 2019-2020 н.р., зможуть подати заяви за 1 тиждень до початку теоретичного навчання на вакантні місця після поселення абітурієнтів. Процедура подачі заяви така ж, що прописана вище.

Дирекція ННІ ЛСПГ