До уваги студентів, аспірантів, науковців! Дайджест актуальних можливостей для проходження стажувань та навчання!

До 15 лютого 2021 р. триває подання документів для отримання премії Івана Виговського (Польща) для проведення досліджень науковцями у закладах освіти та науки Польщі, галузі: аграрні науки, економіка та ін.
Більше інформації про Премію на сайті університету та за посиланням

До 1 березня 2021 р. триває подання документів для проходження дослідницького стажування за програмою Кіркланда (Польща) – для викладачів, галузі діяльності: економіка, менеджмент, публічне адміністрування, зміни клімату та ін.
Більше інформації про Програму на сайті університету та за посиланням

До 1 березня 2021 р. триває подання документів для отримання стипендії Copernicus для навчання в Німеччині.
Більше інформації про стипендію на сайті університету та за посиланням

До 15 березня 2021 р. триває подання документів для отримання стипендії Вишеградського фонду:
навчання на магістратурі: 1-4 семестри,
проведення досліджень для аспірантів, наукових дослідників: 1-2 семестри.
Більше інформації про стипендію на сайті університету та за посиланням.

До 21 березня 2021 р. – триває конкурс стипендій уряду Франції на 2021-2022 н.р. для навчання на магістратурі/аспірантурі.
Більше інформації за посиланням.

До 23 березня 2021 р. триває подання документів для отримання Гранту Баварського академічного центру для Центральної, Східної та  Південно-Східної Європи БАЙХОСТ (BAYHOST) для проходження літніх мовних курсів (німецька мова).
Більше інформації  На сайті та За посиланням

Нагадуємо, для зручності та планування участі у конкурсах на здобуття індивідуальних стипендій/грантів для навчання/стажування/проведення досліджень, які фінансуються урядами різних держав світу, міжнародними організаціями чи фондами, інформація про щорічні стипендіальні програми розміщена та оновлюватиметься на сайті університету (випадаюче меню International – Індивідуальні стипендії/гранти).