До уваги студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників!

Стипендія для навчання у Латвії (10 міс), дедлайн – 01 квітня 2021 р. Більше інформації на сайті університету та за посиланням.

Стипендія для навчання в Казахстані (прийом документів через МОН), дедлайн – 15 квітня 2021 р.  Більше інформації за посиланням

Стипендія для стажування в Естонії (1-5 місяців), дедлайн – 02 травня 2021 р. Більше інформації на сайті університету та за посиланням.

Відеоконкурс з отриманням призів у рамках проекту «Зелені університети», дедлайн завантаження відео – 03 травня 2021 р. Більше інформації на сайті університету

Стипендія Фостера для проведення досліджень у Німеччині (6-24 міс), дедлайн – 01 червня 2021 р. Більше інформації на сайті університету та за посиланням.