До уваги студентів НЛТУ України, Національний лісотехнічний університет України та Університет Вальядоліду (Іспанія) оголошують конкурс на здобуття стипендій для навчання в Університеті Вальядоліду за програмою Євросоюзу Еразмус+.

Форма академічної мобільності – навчання.

Університети-партнери: Національний лісотехнічний університет України, Чернігівський національний технологічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького.

Мобільність фінансується коштом програми Євросоюзу Еразмус+ у такому розмірі:

• грант для студентів: 850 євро / місяць (6 місяців). Всього: 5100 євро;
  • витрати на подорож: квиток з НЛТУ України до Університету Вальядоліду та зворотний квиток – 360 євро.

Період реалізації мобільності – 2022-2023 н.р. Тривалість мобільності – 6 місяців.

З порядком проведення конкурсу, деталями стосовно подачі заявок тощо, можна ознайомитись на сайті університету: https://nltu.edu.ua/index.php/home/novyny/item/1254-konkurs-na-zdobuttia-stypendii-dlia-navchannia-v-universyteti-valiadolidu