Шановні абітурієнти!

Цей запис сформовано із метою полегшення знаходження інформації для вступників на освітній рівень бакалавра, що вступили до Навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства у 2023 році.

Інформацію про графік навчального процесу можна знайти: для денної форми навчання та заочної форми навчання.

Інформацію про розклад занять можна знайти: для денної форми навчання та заочної форми навчання.

Інформацію про списки груп можна знайти: для денної форми навчання та заочної форми навчання.

Інформацію щодо поселення в гуртожитки можна знайти тут.

З положенням про призначення академічних стипендій можна ознайомитися тут.

Інформацію про категорії студентів, що можуть претендувати на призначення соціальних стипендій та необхідні документи можна знайти тут.

Нормативні документи НЛТУ України щодо навчального та виховного процесу тут.

Інформацію про долучення до віртуального навчального середовища НЛТУ України можна знати тут.

Інструкція щодо активації навчальних аккаунтів