Шановні викладачі та студенти!

Згідно з наказом Ректора НЛТУ України проф. Загорського В.С. № 217 від 15.11.2022 р. навчальний процес в університеті організовано за дистанційною формою. Така форма навчання впроваджується з 21 листопада 2022 року для студентів як денної, так і заочної форм навчання.

Для студентів заочної форми навчання сесії будуть організовані дистанційно за розкладами, що публікуються на сторінці “Розклад занять“. Просимо уважно слідкувати за повідомленнями у пошті навчальних аккаунтів.

З наказом № 217 від 15.11.2022 р. можна ознайомитися нижче.

Згідно з наказом Ректора НЛТУ України проф. Загорського В.С. № 230 від 25.11.2022 р. вносяться зміни до графіку навчального процесу студентів денної форми навчання першого курсу освітніх рівнів магістр та бакалавр. З наказом можна ознайомитися нижче: