16 березня 2023 року відбулись Загальні збори трудового колективу Навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства.

У порядку денному зборів серед інших було питання “Про підготовку до акредитації ОП «магістр» спеціальностей Інституту”. На зборах були присутні гаранти освітніх програм, експерти Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. З доповідями виступили Директор інституту проф. Миклуш С.І. та гарант ОП магістра за спеціальністю 205 лісове господарство проф. Осадчук Л.С., які поінформували колектив інституту про необхідність підготовки матеріалів самооцінки. Досвідом підготовки таких матеріалів поділився гарант ОП Доктора філософії за спеціальністю 205 лісове господарство проф. Криницький Г.Т. Експерти НАЗЯВО доц. Різун Е.М. та Делеган І.І. поділилися власним досвідом із акредитації освітніх програм у інших навчальних закладах.

13 березня 2023 року під керівництвом Директора інституту проф. Миклуша С.І. проведено нараду робочої групи із підготовки акредитаційних справ за спеціальностями інституту рівнів освіти бакалавра, магістра та доктора філософії.

Інформацію підготував проф. Лісовий М.М.