Випускник Інституту лісового та садово-паркового господарства НЛТУ України Собод Аттіла Степанович, який у червні 2022 р. захистив кваліфікаційну роботу бакалавра за спеціальністю 205 «Лісове господарство» на тему «Ведення мисливського господарства в ДП «Виноградівське лісове господарство» під керівництвом доцента кафедри лісівництва, канд. с.-г. наук, Делегана І.І., став першим українцем, що успішно склав мисливський іспит в Угорщині. Національна мисливська палата Угорщини (Országos Magyar Vadászkamara) з січня 2014 року запровадила нову систему складання мисливського іспиту. В якій передбачено письмове й усне екзаменування на знання біології мисливської фауни, правил і традицій полювання, а визначальним етапом іспиту є перевірка (оцінка) практичних знань і навичок полювання та поводження зі зброєю. Посвідчення мисливця в Угорщині надає право полювати, вступати у мисливські організації та слугує офіційним дозволом на володіння мисливською зброєю.

Вітаємо нашого випускника з черговим здобутком у мисливській сфері!