Нагороди: дипломи, грамоти, сертифікати у 2018 році

Зонгайм Олеся (ст. гр. СПГ-31) зайняла ІІ місце, а Юлова Юлія (ст. гр. А-11) ІІІ місце у змаганнях з пауерліфтингу серед жінок за програмою “Універсіада Львівщини – 2018”.
Вітаємо Олесю та Юлію з перемогою та зичимо нових звершень на спортивній арені.

 

Дядюк Віталій (ст. гр. ЛГС-11) зайняв І місце у VIII Чемпіонаті України з армспорту серед студентів закладів вищої освіти у ваговій категорії +90 кг на правій руці.
Вітаємо Віталія з перемогою та зичимо нових звершень на спортивній арені.

Дядюк Віталій (ст. гр. ЛГС-11) зайняв І місце у змаганнях з армспорту на праву та ліву руки за програмою “Універсіада Львівщини-2018” у ваговій категорії +100 кг серед чоловіків.
Вітаємо Віталія з перемогою та зичимо нових звершень на спортивній арені.

Нагороди: дипломи, грамоти, сертифікати у 2017 році

Гризло Богдан (ст. гр. МГ-11) став чемпіоном Львівської області з жиму штанги лежачи пам’яті М.М.Невзорова.
Вітаємо Богдана з перемогою та зичимо нових звершень на спортивній арені.

Також на цих змаганнях відзначилися студенти Семенчук Назар (ЛГ-21) та Шишук Софія (А-11)


Нагороди: дипломи, грамоти, сертифікати у 2015 році
Дипломи та грамоти за зайняті призові місця студентом Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Геблера Андрія (група ЛГ-41).
Нагороди: дипломи, грамоти, сертифікати у 2016 році
Геблер Андрій (ст. гр. ЛГ-51с) став чемпіоном України з армреслінгу на Чемпіонаті України, що відбувся 26-27 листопада 2016 року.
Вітаємо Андрія з перемогою та зичимо нових звершень на спортивній арені.
hebler_01
scan0001
З 13 по 14 квітня 2016 року на базі Уманського національного університету садівництва (м. Умань, Черкаська область) проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки “Лісове та садово-паркове господарство” серед студентів аграрних вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації.

Команду студентів на олімпіаді від Національного лісотехнічного університету України представляли студенти Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Ценюх Матвій Олексійович (група ЛГ-51м), Мозоль Оксана Василівна (ЛГ-41) та Максимів Ірина Ярославівна (СПГ-41). За результатами олімпіади наша команда нагороджена грамотою за найкращу теоретичну підготовку. В особистому заліку відзначено студента Ценюха Матвія за кращий результат конкурсу з дендрології.

У студентській олімпіаді взяли участь представники 9-ти вищих навчальних закладів України, які готують студентів за напрямом “Лісове і садово-паркове господарство”.

Вітаємо всіх учасників Всеукраїнської олімпіади, а особливо нашу команду зі значними здобутками та за популяризацію нашого ВУЗу.