Нагороди: дипломи, грамоти, сертифікати у 2019 році

Значні здобутки у 2019 році мають наші студенти з різних видів спорту. Зокрема, ст. гр. ЛГС-21 Дядюк Віталій здобув 4 місце на Чемпіонаті світу з армспорту (м. Констанція, 3.11.2019р.); І місце на Універсіаді Львівщини-2019 у ваговій категорії 100 кг серед чоловіків на праву та ліву руки; І місце на ХІХ Кубку України з армспорту у ваговій категорії 90 кг на праву руку; ІІ місце з армспорту на відкритому чемпіонаті м. Львова на праву руку та ІІІ місце на ліву руку. Смілка Тарас (ст. гр. ЛГ-41) є переможцем Універсіади Львівщини-2019 з армспорту у ваговій категорії 60 кг серед чоловіків на праву руку та ІІІ місце на ліву руку.

Вітаємо призерів спортивних змагань та зичимо нових звершень у спортивній кар’єрі та навчанні!

1-4 жовтня 2019 року у м. Рівному відбувся XXVIII Міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей закладів вищої освіти України. За результатами конкурсу двоє наших студентів, Домбровська Любов Сергіївна та Лебідь Інна Юріївна, були відзначені дипломами ІІ ступеня.

Вітаємо призерів Міжнародного конкурсу та їх керівників!

На змаганнях “Універсіада Львівщини – 2019” наші студенти вибороли призові місця. Зокрема Панасюк Олександра (СПГС-11) зайняла ІІ місце з пауерліфтингу серед жінок у ваговій категорії 84+ кг. Такої ж нагороди удостоєна Шишук Софія (А-31) у ваговій категорії до 84 кг. Дипломом третього гатунку нагороджено Зонгайм Олесю (СПГ-41) у ваговій категорії 72 кг.

Вітаємо призерів змагань!

Нагороди: дипломи, грамоти, сертифікати у 2018 році

Зонгайм Олеся (ст. гр. СПГ-31) зайняла ІІ місце, а Юлова Юлія (ст. гр. А-11) ІІІ місце у змаганнях з пауерліфтингу серед жінок за програмою “Універсіада Львівщини – 2018”.
Вітаємо Олесю та Юлію з перемогою та зичимо нових звершень на спортивній арені.

 

Дядюк Віталій (ст. гр. ЛГС-11) зайняв І місце у VIII Чемпіонаті України з армспорту серед студентів закладів вищої освіти у ваговій категорії +90 кг на правій руці.
Вітаємо Віталія з перемогою та зичимо нових звершень на спортивній арені.

Дядюк Віталій (ст. гр. ЛГС-11) зайняв І місце у змаганнях з армспорту на праву та ліву руки за програмою “Універсіада Львівщини-2018” у ваговій категорії +100 кг серед чоловіків.
Вітаємо Віталія з перемогою та зичимо нових звершень на спортивній арені.

Нагороди: дипломи, грамоти, сертифікати у 2017 році

Гризло Богдан (ст. гр. МГ-11) став чемпіоном Львівської області з жиму штанги лежачи пам’яті М.М.Невзорова.
Вітаємо Богдана з перемогою та зичимо нових звершень на спортивній арені.

Також на цих змаганнях відзначилися студенти Семенчук Назар (ЛГ-21) та Шишук Софія (А-11)


Нагороди: дипломи, грамоти, сертифікати у 2015 році
Дипломи та грамоти за зайняті призові місця студентом Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Геблера Андрія (група ЛГ-41).
Нагороди: дипломи, грамоти, сертифікати у 2016 році
Геблер Андрій (ст. гр. ЛГ-51с) став чемпіоном України з армреслінгу на Чемпіонаті України, що відбувся 26-27 листопада 2016 року.
Вітаємо Андрія з перемогою та зичимо нових звершень на спортивній арені.
hebler_01
scan0001
З 13 по 14 квітня 2016 року на базі Уманського національного університету садівництва (м. Умань, Черкаська область) проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки “Лісове та садово-паркове господарство” серед студентів аграрних вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації.

Команду студентів на олімпіаді від Національного лісотехнічного університету України представляли студенти Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Ценюх Матвій Олексійович (група ЛГ-51м), Мозоль Оксана Василівна (ЛГ-41) та Максимів Ірина Ярославівна (СПГ-41). За результатами олімпіади наша команда нагороджена грамотою за найкращу теоретичну підготовку. В особистому заліку відзначено студента Ценюха Матвія за кращий результат конкурсу з дендрології.

У студентській олімпіаді взяли участь представники 9-ти вищих навчальних закладів України, які готують студентів за напрямом “Лісове і садово-паркове господарство”.

Вітаємо всіх учасників Всеукраїнської олімпіади, а особливо нашу команду зі значними здобутками та за популяризацію нашого ВУЗу.