Шановні студенти та викладачі!

5 грудня 2019 року з 14-30 в ауд. 30 навч. корпусу № 6 (вул. Природна, 19) розпочала роботу

71СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ У СЕКЦІЇ „ВЕДЕННЯ ЛІСОВОГО, МИСЛИВСЬКОГО І САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА”.

Для роботи конференції була сформована ПРОГРАМА конференції.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

В результаті проведення конференції оформлено проект УХВАЛИ конференції.

ПРОЕКТ УХВАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Вітаємо учасників та призерів конференції!

Студенти, які бажають опублікувати свої дослідження, можуть до 15 грудня 2019 року подати електронну версію тез на скриньку наукового керівника Студентського наукового товариства НЛТУ України Лук’янчук Нелі Георгіївни: nelyalukyanchuk@gmail.com. У листі слід вказати тему листа: “Для публікації робіт студентів ННІ ЛСПГ”. Публікація буде видана до кінця 2019 року в електронному збірнику студентських наукових робіт, з якою можна буде ознайомитися на сайті університету. ПУБЛІКАЦІЯ РОБІТ Є БЕЗКОШТОВНОЮ!

У разі виникнення питань просимо звертатися в Дирекцію ННІ ЛСПГ (каб. 32 до Гаврилюка С.А.).

Директор ННІ ЛСПГ
проф. Миклуш С.І.