Кожного семестру адміністрація інституту відзначає кращих студентів у таких категоріях: “Студенти відмінники навчання”, “Кращі спортсмени” та “Громадські діячі”. До категорії кращих студентів віднесені особи, що закінчили останній навчальний семестр на відмінно та мають середній бал успішності понад 90 балів. До категорії кращих студентів включені студенти інституту, які мають значні спортивні успіхи. Студенти, що активно займаються художньою самодіяльністю, приймають участь у громадських заходах інституту та університету, відзначені у категорії громадських діячів.

Студенти відмінники навчання

Сиротюк Марта
А-51м
Подуфалов Андрій
А-51м
Гладун Владислав
ЛГ-41
Войтів Уляна
А-11
Вовк Дмитро
ЛГ-41
Пашкевич Петро
ЛГС-21
Хіта Ірина
ЛГ-31
Здоровик Анна
ЛГС-21
Шишук Софія
А-41
Бекеша Богдан
ЛГ-21
Михайлова Ксенія
СПГ-41
Джавала Евеліна
А-11
Джавала Еріка
А-11
Кухарук Наталія
А-51м
Сидорук Ярослав
ЛГС-31
Ворона Павло
ЛГ-41
Сойма Михайло
ЛГ-41
Щекун Вікторія
СПГ-31
Сливка Олег
ЛГ-41
Якуб’як Іван
ЛГ-41
Ткаченко Владислав
ЛГ-21
Василишин Роман
А-51м
Дарійчук Валерія
СПГ-31
Зонгайм Олеся
СПГ-51м
Романець Катерина
А-21
Крецул Маріанна
СПГ-51м
Зенинець Антон
ЛГ-31
Ільків Любомир
ЛГС-11
Круть Анастасія
ЛГ-41
Бандурка Артем
ЛГ-51м
Головенко Андрій
А-31
Рубай Ірина
СПГ-51м
Дмитришин Орися
А-51м
Семенчук Назарій
ЛГ-51м
Ловга Олександр
ЛГ-31
Бартків Олег
ЛГ-21
Дубина Дмитро
ЛГ-31
Гоцак Христина
СПГ-51м
Петрів Тетяна
СПГС-21
Левошко Ксенія
СПГ-11
Каплич Руслана
А-41
Переходько Павло
ЛГ-41
Ліпінський Олександр
ЛГ-41
Джораєв Віктор
ЛГ-31
Алкіна Валентина
СПГ-51м

Кращі спортсмени

Дядюк Віталій

Здобув 4 місце на Чемпіонаті світу з армспорту (м. Констанція, 3.11.2019р.); І місце на Універсіаді Львівщини-2019 у ваговій категорії 100 кг серед чоловіків на праву та ліву руки; І місце на ХІХ Кубку України з армспорту у ваговій категорії 90 кг на праву руку; ІІ місце з армспорту на відкритому чемпіонаті м. Львова на праву руку та ІІІ місце на ліву руку.

Гризло Богдан

На чемпіонаті України 2020 WPF KRAWA з пауерліфтингу в м. Харків зайняв ІІ місце з жиму лежачи у ваговій категорії до 67,5 кг з результатом 120 кг.


Смілка Тарас

Переможець Універсіади Львівщини-2019 з армспорту у ваговій категорії 60 кг серед чоловіків на праву руку та ІІІ місце на ліву руку.


Зонгайм Олеся

На “Універсіаді Львівщини 2019” зайняла ІІІ місце з пауерліфтингу серед жінок


Юлова Юлія

На “Універсіаді Львівщини 2018” зайняла ІІІ місце з пауерліфтингу серед жінок


Панасюк Олександра

На “Універсіаді Львівщини 2019” зайняла ІІ місце з пауерліфтингу серед жінок у ваговій категорії 84+ кг.


Шишук Софія

На “Універсіаді Львівщини 2019” зайняла ІІ місце з пауерліфтингу серед жінок у ваговій категорії 84+ кг.