Під час проходження «Третього Мисливського Форуму» на базі мисливсько-спортивного комплексу «Сокіл» відбувся обмін думками між викладачами НЛТУ України, Запорізького національного університету, випускниками та практиками мисливської сфери, щодо покращення підготовки здобувачів за освітньо-професійною програмою «Мисливське господарство» другого (магістерського) рівня вищої освіти (на фото: Ігор Миколайович Войціцький, випускник НЛТУ України магістр за спеціальністю 205 ОПП «Мисливське господарство, мисливствознавець ДП «Буське лісове господарство»; Володимир Васильович Хомич, Буський районний мисливствознавець; Іван Васильович Делеган, доц. каф. лісівництва НЛТУ України; Валерій Іванович Домніч, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Запорізького національного університету; Михайло Миколайович Казимир, випускник НЛТУ України, директор Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького).