18-21 березня на базі Ботанічного саду НЛТУ була проведена найбільша подія в Україні щодо догляду за деревами – #Arbosummit2021. 18 березня зустріч відбулася на території Ботанічного саду на вул. О.Кобилянської, 1, де розміщена кафедра ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології.
Практична та лекційна зустрічі арбористів – спеціалістів з догляду за деревами та спеціалістів по роботі з платформи. Метою зборів є формування спільноти арбористів, навчання, спілкування та обмін досвідом, отримання практичних навичок та теоретичних знань у галузі догляду за деревами, техніки безпеки та роботи в кроні з використанням альпіністського спорядження, навичок лікування пошкоджень дерев. Зустріч відбувалася на засадах рівності учасників, вільного та відкритого спілкування у дружній невимушеній атмосфері на свіжому повітрі. Кожний учасник мав унікальну можливість попрацювати з деревами ботсаду, висловити свої думки та поспілкуватись з однодумцями, запропонувати теми для обговорення. Любов та свідоме ставлення до дерев та природи загалом, є обов’язковою умовою участі у зустрічі.

Завідувач кафедри
проф. Геник Я.В.