25-26 березня 2021 року на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства відбулася Олімпіада з лісового господарства студентів випускних курсів коледжів. Для проведення Олімпіади були сформовані організаційний комітет та жюрі, до складу яких увійшли провідні викладачі інституту.

Для участі в Олімпіаді зголосилися 60 студентів із 12 провідних фахових коледжів з лісового господарства, зокрема: Березнівський лісотехнічний фаховий коледж НУВГП, Великоанадольський лісотехнічний коледж, Вінницький транспортний коледж, Закарпатський лісотехнічний коледж, Кременецький лісотехнічний коледж, Лубенський лісотехнічний коледж, Прикарпатський фаховий коледж лісового господарства та туризму, Технологічний коледж НЛТУ України, Шацький лісовий коледж ім. В.В. Сулька, Чугуєво-Бабчанський лісний коледж, Малинський лісотехнічний коледж, Сторожинецький лісовий коледж.

За результатами роботи Олімпіади з лісового господарства були визначені переможці та призери, зокрема:

• Бондаренко Максим Володимирович – Чугуєво-Бабчанський лісний коледж;
  • Гордон Христина Степанівна – Технологічний коледж НЛТУ України;
  • Добролежа Альбіна Анатоліївна – Чугуєво-Бабчанський лісний коледж;
  • Чемерис Андрій Геннадійович – Лубенський лісотехнічний коледж.

• Чаус Дар’я Сергіївна – Великоанадольський лісотехнічний коледж;
  • Карплюк Владислав Юрійович – Малинський лісотехнічний коледж;
  • Самородов Ярослав Сергійович – Малинський лісотехнічний коледж;
  • Шах Андрій Володимирович – Березнівський лісотехнічний фаховий коледж НУВГП;
  • Гурник Ярослав Вікторович – Кременецький лісотехнічний коледж;
  • Сіжук Олександр Володимирович – Шацький лісовий коледж ім. В.В. Сулька;
  • Саржевський Іван Анатолійович – Чугуєво-Бабчанський лісний коледж;
  • Володькін Андрій Юрійович – Шацький лісовий коледж ім. В.В. Сулька.

• Ширченко Валентин Іванович – Малинський лісотехнічний коледж;
  • Шума Андрій Юрійович – Технологічний коледж НЛТУ України;
  • Курач Назарій Миколайович – Березнівський лісотехнічний фаховий коледж НУВГП;
  • Диркавець Іван Романович – Прикарпатський фаховий коледж лісового господарства та туризму;
  • Вільнер Богдан Ігорович – Шацький лісовий коледж ім. В.В. Сулька;
  • Галілей Олександр Володимирович – Чугуєво-Бабчанський лісний коледж;
  • Банацький Ян Віталійович – Березнівський лісотехнічний фаховий коледж НУВГП;
  • Котик Дмитро Петрович – Кременецький лісотехнічний коледж;
  • Гірак Назарій Миколайович – Технологічний коледж НЛТУ України;
  • Мартинюк Сергій Павлович – Березнівський лісотехнічний фаховий коледж НУВГП.

Щиро вітаємо переможців та призерів Олімпіади з лісового господарства
та зичимо нових звершень.

Оргкомітет Олімпіади