Шановні колеги, студенти!

28 травня – вибори ректора
Національного лісотехнічного університету України

28 травня 2021 року відбудуться вибори ректора Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України”

Голосування відбуватиметься з 900 до 1500 год.

Вибори проводяться на виборчих дільницях:
№ 1 (м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 105 (1-й поверх, хол);
№ 2 (Закарпатська область, м. Хуст, вул. Августина Волошина, 66 (читальна зала бібліотеки). На виборчій дільниці № 2 голосують виключно працівники та студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу НЛТУ України.

До участі у голосуванні запрошуються:

• усі наукові, науково-педагогічні та педагогічні штатні працівники університету;
• виборні представники з числа інших штатних працівників, які обрані працівниками структурних підрозділів відповідно до квот представництва;
• виборні представники з числа здобувачів вищої освіти, які обрані здобувачами вищої освіти відповідно до квот представництва.
Для участі у голосуванні обов’язково мати при собі один з документів, що посвідчує особу (паспорт громадянина України (id-картка), паспорт громадянина України для виїзду за кордон, тимчасове посвідчення громадянина України, військовий квиток, посвідчення працівника університету, студентський квиток).
З виборчими програмами кандидатів на посаду ректора університету можна ознайомитися на вебсайті університету за посиланням: http://nltu.edu.ua/index.php/prohramy-kandydativ-na-posadu-rektora
Під час голосування просимо дотримуватися протиепідемічних правил.

Лист МОН України “Про проведення виборів ректора Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України””
Наказ МОН України від 17.05.2021 р. № 217-к “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.03.2021 р. № 88-к”
Графік
проведення зустрічей з виборцями
кандидата на посаду ректора НЛТУ України
проф. Загорського В.С.
Графік
проведення зустрічей з виборцями
кандидата на посаду ректора НЛТУ України
проф. Бехти П.А.
Графік
проведення зустрічей з виборцями
кандидата на посаду ректора НЛТУ України
доц. Холявки В.З.