16 грудня 2021 року студент Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Абрамчук Богдан провів профорієнтаційну бесіду з потенційними абітурієнтами і учнями Млинівської загальньоосвітньої школи №3. Під час зустрічі представлено ННІ Національного лісотехнічного університету України, а основний акцент зроблено на перевагах вибору спеціальностей нашого інституту. Для цього було використано презентаційні матеріали, підготовлені для проведення профорієнтаційної роботи. Для інформування школярів щодо особливостей вступу в наш університет було продемонстровано агітаційні листівки, підготовлені Приймальною комісією НЛТУ України. Присутні школярі з захопленням переглянули презентацію, активно цікавилися студентським життям та можливостями самореалізації в стінах нашого університету.
Дякуємо колективу школи за надану можливість провести профорієнтаційну роботу та ст. гр. ЛГ-21 Абрамчуку Богдану за виявлену ініціативу та проведену роботу.