Шановні студенти!

Навчання у осінньому семестрі заплановано проводити за дистанційною формою. Просимо Вас слідкувати за повідомленнями щодо відповідних навчальних курсів у Ваших навчальних аккаунтах на домені @nltu.lviv.ua.

Початок осіннього семестру має певні особливості:

1 вересня 2022 року – початок занять для студентів старших курсів денної та заочної форм навчання – ІІ, III, IV, VI.

15 вересня 2022 року – початок занять для студентів-абітурієнтів І-го року навчання на рівні освіти бакалавр (денна та заочна форми навчання).

3 жовтня 2022 року – початок занять для студентів-абітурієнтів І-го року навчання на рівні освіти магістр (денна та заочна форми навчання).

З детальним розкладом навчання студентів денної форми навчання можна ознайомитися тут.

Розклад сесій студентів заочної форми навчання опубліковано на сторінці “Розклад сесій”.

У разі виникнення питань просимо звертатися в Дирекцію ННІ ЛСПГ: ilspg@nltu.edu.ua