Для вдосконалення освітньо-професійних програм та навчальних планів підготовки фахівців важливою є думка зацікавлених сторін – роботодавців. Під час зустрічі з головним технологом Львівської державної лісовпорядної  експедиції ВО «Укрдержліспроект» Савчином Володимиром Миколайовичем, який інформував здобувачів освіти інституту про можливості працевлаштування на підприємстві, були розглянуті  питання удосконалення навчальних планів та освітніх програм підготовки фахівців лісового господарства, зокрема знання, уміння та компетентності інженера-таксатора.

Володимир Миколайович також відзначив, що постійно слідкує за подіями в інституті та університеті, знає про підготовку до акредитації освітньо-професійних програм магістрів за усіма спеціальностями університету у наступному році. Зважаючи на власний виробничий досвід він наголосив на необхідності поглиблювати знання здобувачів освіти з питань оцінки лісових ресурсів, планування лісогосподарських заходів та ефективне використання лісових ресурсів. Що стосується підготовки магістрів з лісового господарства-майбутніх працівників ВО «Укрдержліспроект» важливо акцентувати увагу на проектуванні сучасних підходів до ведення лісового господарства із застосуванням новітніх технологій, тому необхідно поглиблювати рівень знань з ведення збалансованого лісового господарства. Ці питання мають бути викладені в курсі «Наближене до природи лісівництва».