У середу 12 квітня 2023 р. на кафедрі ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології відбулося обговорення освітньо-професійних програм із «Ландшафтної архітектури» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 191 «Архітектура та містобудування». Обговорення освітньо-професійних програми відбулось за участі викладачів кафедри та роботодавців: Ігоря Подоляка – директора архітектурно-проектної творчої майстерні «МАРКО»; Дмитра Верхоляка – директора товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія ландшафтної архітектури Розквіт»; Андрія Сирватки – начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора Глинянської міської ради.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо змісту освітньо-професійних програм. Роботодавці висловили свої пропозиції щодо вдосконалення навчального процесу та підготовки здобувачів вищої освіти.