10 квітня 2023 року відбулось чергове обговорення освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 206 Садово-паркове господарство галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство.  Обговорення освітньої програми відбулось за участі здобувачів вищої освіти – студентів групи СПГ-51м, представників дирекції  ННІ лісового і садово-паркового господарства та викладацького складу кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології.

У процесі обговорення відбувся обмін думками щодо особливостей підготовленої освітньо-професійної програми та подані пропозиції і побажання здобувачами щодо підвищення якості навчального процесу і покращення підготовки фахівців садово-паркового господарства.