В ННІ лісового і садово-паркового господарства 12 квітня відбулось обговорення освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 205 Лісове господарство галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство. Регулярний перегляд і доопрацювання освітніх програм проводиться з метою забезпечення належного рівня освітніх послуг та створення сприятливого й ефективного навчального середовища для студентів у світлі найновіших досліджень у лісовій галузі з метою забезпечення актуальності програми.

В обговоренні освітньої програми взяли участь здобувачі вищої освіти – студенти групи ЛГ-52м, дирекція  ННІ лісового і садово-паркового господарства, завідувачі та викладачі випускових кафедр ННІ лісового і садово-паркового господарства. У обговорені активну участь прийняли студенти, майбутні магістри лісового господарства, які поділились своїми думками, щодо вдосконалення навчального процесу за ОПП. Зокрема,  Іван Кізима, Михайло Прокопюк, Андрій Бунь, Михайло Сойма, Олег Ланковський, Василь Дебринюк та інші, які висловили свої побажання щодо покращення практичної підготовки за спеціальністю, інформаційного забезпечення навчального процесу, викладання окремих лекцій іноземною мовою, процесу вибору вибіркових освітніх компонентів, навчання студентів у закордоном тощо.

Гарант ОПП магістра за спеціальністю 205 Лісове господарство Леонід Осадчук