Навчальні практики є обов’язковим елементом підготовки студентів, а особливо, за спеціальністю “лісове господарство”. У період із 27 березня по 7 квітня 2023 року проходили дві навчальні практики з дисципліни «Лісові культури» у груп ЛГ-31 та ЛГС-21. Викладачі кафедри лісових культур і лісової селекції Тарас Харачко та Володимир Гевал побували зі студентами в Страдчівському НВЛК та Львівському ЛСНЦ. Студенти спробували себе в залісненні зрубів, викопуванні сіянців на лісовому розсаднику та сівбі насіння різних деревних видів у касети на посівній лінії у Брюховичах. Сніг, мороз та дощ дозволив створити на практиці атмосферу роботи, як у справжніх лісівників, а польова кухня полегшувала проходження практики.