5 квітня 2023 року  доцент кафедри ботаніки, деревинознавства і недеревних ресурсів лісу Василь Заячук провів екскурсію у Музеї Деревини та Ботанічному саду НЛТУ України для учнів 4-го класу приватної школи  Kingdom family school.
Учні мали змогу відвідати Музей Деревини, що є частиною кафедри ботаніки, деревинознавства і недеревних ресурсів лісу та Ботанічний сад НЛТУ України для закріплення знань по темі “Ліс”.
В ході екскурсії діти навчилися розпізнавати хвойні та листяні рослини, ознайомилися з колекцією як аборигенних, так і рослин, що зростають на різних континентах. Особливе зацікавлення у дітей викликали унікальні зразки деревини, що експонуються у музеї. На завершення екскурсії учні 4-го класу отримали подарунки: іграшки від однолітків з Німеччини та колекцію шишок.