У четвер 6 квітня 2023 року відбулося чергове обговорення освітньо-професійної програми зі спеціальності 205 “Лісове господарство” другого (магістерського) рівня вищої освіти галузь знань 20 “Аграрні науки та продовольство” між представником Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НЛТУ України доцентом Русланом Вицегою та директором філії “Берегометське лісомисливське господарство” ДП “Ліси України”, випускником НЛТУ України Романом Приказкою. У ході зустрічі доцент Вицега Р.Р. представив загальний контент і особливості підготовленої освітньо-професійної програми підготовки магістрів та відмінності від попередньої редакції. У свою чергу директор насамперед відзначив високий рівень підготовки студентів в НЛТУ України та позитивно оцінив запропоновану освітньо-професійну програму магістра, відзначивши наявність окрім базових дисциплін, широкого кола дисциплін вільного вибору студента.

У середу 5 квітня 2023 року відбулася робоча зустріч між представниками лісогосподарських підприємств, випускниками нашого інституту, та представником Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НЛТУ України доцентом Вицега Р.Р.

Метою зустрічі було представлення освітньо-професійної програми зі спеціальності 205 “Лісове господарство” другого (магістерського) рівня вищої освіти галузь знань 20 “Аграрні науки та продовольство” та отримання рекомендацій щодо її покращення з точки зору працівників лісового господарства.

Перша зустріч відбулася із директором філії “Болехівське лісове господарство” ДП “Ліси України” п. Федорович Р.Л. і головним лісничим п. Раком А.Ю. Друга зустріч відбулася із директором філії “Вигодське лісове господарство” ДП “Ліси України” п. Лазорко І.І.

Потенційні роботодавці відзначили відповідність розробленої програми Стандарту вищої освіти, зокрема комплексний підхід до її формування, та висловили свої пропозиції щодо її удосконалення. Варто відзначити, що такі зустрічі та дискусії є невід’ємною частиною розробки ОПП, які забезпечують їх контент з урахуванням потреб практичного лісового господарства.