Після насиченої теоретичної підготовки студентів І курсу ННІ ЛСПГ з дисципліни “Геодезія” на базі Ботанічного саду НЛТУ України та прилеглих зелених зон проходило практичне закріплення студентами здобутих теоретичних знань.

Навчальну практику проходили студенти спеціальностей 205 лісове господарство (в т.ч. ОПП Мисливське господарство”), 206 садово-паркове господарство та 191 архітектура та містобудування. Під час навчальної практики студенти мали змогу працювати з основними геодезичними приладами для вимірювання ділянки місцевості теодолітним, нівелірним та тахеометричним видами знімання. Всі студенти успішно впоралися із завданнями і представили звіти за результатами власних знімально-геодезичних робіт.

Вітаємо студентів нашого інституту із успішним завершенням теоретичної та практичної підготовки з курсу “Геодезія”, сподіваємося, що практика була цікавою та насиченою, а отримані знання та навики стануть у нагоді під час практичної діяльності на підприємствах галузей.

Детальніша інформація – на facebook-сторінці кафедри лісової таксації та лісовпорядкування