5 липня 2023 р. в НПП «Сколівські Бескиди» була проведена навчальна практика для студентів спеціальності 205 – Лісове господарство Черкаського державного технологічного університету під керівництвом  викладачів ЧДТУ (завідувачка кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Інгріда Чемерис, доцент кафедри Світлана Ключка) та викладачів Національного лісотехнічного університету (доценти Василь Заячук, Наталія Горбенко). Студенти та викладачі прийняли участь у зборі інформаційного забезпечення та гербарних зразків для забезпечення дисциплін ЧДТУ та НЛТУ України, зокрема: лісова сертифікація, дендроекологія, недеревні ресурси лісу, кормові ресурси лісу, лісове бджільництво, ботаніка, дендрологія, декоративна дендрологія, декоративне садівництво. Студенти отримали запрошення для подальшої співпраці, обміну досвідом із студентами та викладачами НЛТУ.