6 липня 2023 р. відбулася сумісна науково-навчальна екскурсія студентів спеціальності 205 – Лісове господарство та викладачів Черкаського державного технологічного університету (завідувачка кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Інгріда Чемерис, доцент Світлана Ключка) та викладачів Національного лісотехнічного університету (Василь Заячук, Наталія Горбенко) до природного заповідника «Розточчя». Надзвичайно цікава екскурсія була проведена дирекцією та працівниками заповідника (Ігор Скольський, Галина Стрямець). Студенти ЧДТУ були залучені до наукових досліджень, отримали унікальний досвід проведення наукових робіт на природо-заповідних територіях, вперше познайомилися із буковими лісами Розточчя. У екскурсії приймали також участь представники Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАНУ (Андрій Бабицький), ГО “Дунайсько-Карпатська Програма” (Наталія Федорова).